salon w Wieliczce

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • shado
    RS
    S_OCP Member
    • 2007
    • 5315
    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

    #51
    Zamieszczone przez szkoda
    Zamieszczone przez kleszek3
    Jest jeszcze możliwość że czytający to forum a pracujący tam "fachowcy' coś zmienią w swojej pracy,oczywiście z korzyścią dla nas .
    to akurat raczej nie wchodzi w grę
    szczególnie, że dość intensywnie się zmieniają :szeroki_usmiech
    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

    Komentarz

    • SKODAJACK
      Ambiente
      • 2010
      • 132

      #52
      Szkodnicki
      Zamieszczone przez szkoda
      Zamieszczone przez SKODAJACK
      Ale przychylam się do zdania kolegów - jak dają dobrą cenę to zamawiać i odbierać
      wygląda na to, że tylko ja jestem tego zdania, no i Ty :lol:
      Skoro nie ma nic do stracenia (bo niby co?) a można zyskać dobrą cenę (na tyle dobrą ma się rozumieć, żeby gra warta była świeczki) to sprawa jest jasna! Brać - i to szybko - jak dają :szeroki_usmiech )

      Komentarz

      • kleszek3
        Ambiente
        • 2011
        • 130
        • BSE 1.6 MPI 102 KM

        #53
        Zamieszczone przez SKODAJACK
        Szkodnicki
        Zamieszczone przez szkoda
        Zamieszczone przez SKODAJACK
        Ale przychylam się do zdania kolegów - jak dają dobrą cenę to zamawiać i odbierać
        wygląda na to, że tylko ja jestem tego zdania, no i Ty :lol:
        Skoro nie ma nic do stracenia (bo niby co?) a można zyskać dobrą cenę (na tyle dobrą ma się rozumieć, żeby gra warta była świeczki) to sprawa jest jasna! Brać - i to szybko - jak dają :szeroki_usmiech )
        czasem wydaje się to dosyć oczywiste ale rzeczywistość bywa różna
        Pozdrawiam.
        Zainteresowany !

        Komentarz

        • Legion
          Drive
          • 2011
          • 56

          #54
          Dopiero teraz zobaczyłem ten temat.
          Ja zamówiłem we Wieliczce 30 marca. Uważam że dostałem bardzo dobrą ofertę i nie wiem czy nawet kolega Danielcio by ją przebił (chociaż jestem bardzo ciekawy, bo zbiera same pochwały ale nie było mnie na tym forum wtedy jak zamawiałem).
          Poza tym,że jeszcze czekam na odbiór to na obsługę nie mogę narzekać, a dealera nie widziałem nawet na oczy. Wysłałem maila z zapytaniem o wycenę konfiguracji, zdzwoniliśmy się, zaliczkowałem przez neta i czekam. Chociaż już trochę długo. Ale wiem z działu zamówienia, że nie tylko ja. Więc salon chyba nie ma tu nic do rzeczy.
          O2 FL 1,8 TSI DSG

          Komentarz

          • bartolo74
            Drive
            • 2011
            • 41

            #55
            Też zamówiłem w Wieliczce i tego dealera poleca SAP jako obsługę zakupów flotowych ze względu na rabaty.
            A czekanie to chyba właśnie ich minus, zamówiona pod koniec kwietnia, produkcja na 48tydzień.
            Była O2 Elegance 1.9TDI BXE
            zamówiona Citigo Elegance 60KM

            Komentarz

            • Octavianos
              L&K
              • 2010
              • 1130

              #56
              Nie słyszałem jak dotąd, aby SAP polecało jakiegoś konkretnego dealera... Panuje równouprawnienie na rynku i importer nikogo nie wyróżnia, chyba, że dealer sam wygra w jakimś konkursie..Skąd masz takie informacje??
              SIMPLY CLEVER
              Wiesz co dobre :-)

              Moja Maszyna
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

              Komentarz

              • b8tz
                Rider
                • 2011
                • 368

                #57
                Tak czytam posty forumowicza Octavianos i zauważyłem że gdy pada słowo "SAP" to tak jakby ktoś go wywoływał do odpowiedzi

                Komentarz

                • Legion
                  Drive
                  • 2011
                  • 56

                  #58
                  Ja nic nie wiem o SAP. Mailowałem z wieloma ale Wieliczka dała najlepszą ofertę i tyle. I właśnie obsługuje mnie flotowy specmajster 8) .
                  Co do serwisu to nic nie wiem. I tak nie będe tam serwisować bo nie będe dymać pół Polski żeby wymienić olej. Więc jakość serwisu mi loto.
                  O2 FL 1,8 TSI DSG

                  Komentarz

                  • emale
                    Classic
                    • 2011
                    • 17

                    #59
                    Ja też zamówiłem w Wieliczce za namową znajomego, który odebrał swojego toura 2 miesiące przed planowanym terminem. Miał mieć na sierpień a zadzwonili pod koniec czerwca, że stoi na parkingu.
                    Dostałem dobrą cenę i termin odbioru (też u gościa od zakupów flotowych). Na obsługę nie mogę narzekać. W piątek byłem w salonie i od razu ktoś do mnie podszedł więc wygląda na to, że nie jest tak źle jak było kiedyś.
                    Zobaczymy jak będzie przy odbiorze i obsłudze posprzedażnej.
                    It's nice to be important but it's more important to be nice.

                    Komentarz

                    • Legion
                      Drive
                      • 2011
                      • 56

                      #60
                      Zgadza się . Obaczymy obsługę przy odbiorze i wtedy będzie można wystawić kompletną opinię. Czego nie omieszkam zrobić żeby inni kupujący mieli jakiś przegląd sytuacji :wink: .
                      O2 FL 1,8 TSI DSG

                      Komentarz

                      • Maicroft
                        Moderator
                        S_OCP MemberModeratorr
                        • 2004
                        • 25757
                        • Audi

                        #61
                        Przyznam, że też dostałem kiedyś ofertę od tego dilera i cena była bardzo ciekawa. Nie ukrywam, że inny diler stanął na wysokości zadania i również przedstawił bardzo dobrą ofertę.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz

                        • Legion
                          Drive
                          • 2011
                          • 56

                          #62
                          U mnie też inni dealerzy przedstawili dobre oferty. Walczyli ale polegli. Conanem okazał się salon we Wieliczce :diabelski_usmiech .

                          [ Dodano: Pon 22 Sie, 11 17:25 ]
                          Czyli na razie wspólny mianownik z wielu wypowiedzi tutaj jest taki, że Wieliczka może mieć dobre ceny :P .
                          O2 FL 1,8 TSI DSG

                          Komentarz

                          • shado
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2007
                            • 5315
                            • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                            #63
                            Tylko nie zapomnijcie sobie jechać po odbiór auta z czujnikiem lakieru :P
                            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                            Komentarz

                            • Legion
                              Drive
                              • 2011
                              • 56

                              #64
                              Shado, miałeś jakieś złe doświadczenia w tym względzie :twisted: ? Bo tak jak ksiądz c..... nosi na wszelki wypadek to ja też mam mieć czujnik grubości. Mam nadzieję, że nic nie znajdę :x .
                              O2 FL 1,8 TSI DSG

                              Komentarz

                              • shado
                                RS
                                S_OCP Member
                                • 2007
                                • 5315
                                • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                                #65
                                Miałem złe doświadczenie z Fabią tam kupioną. Dziwnym zbiegiem okoliczności na części obu lewych drzwiach jest lakier o takiej grubości jakby tam była szpachla, a sprzedawca jakoś zapomniał o tym wspomnieć. Dlatego jak kupowałem Octavię (już w innym ASO) to po odbiór auta pojechałem z czujnikiem lakieru.
                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                Komentarz

                                • seba.79
                                  Drive
                                  • 2012
                                  • 75

                                  #66
                                  Witam. Od około miesiąca jeżdżę już Oktawką odebraną w salonie w Wieliczce. Cena samochodu była bardzo dobra, więc kupiłem właśnie tam, na priv dysponuje kontaktem dla zainteresowanych do sprzedawcy od zakupów flotowych, u którego można bardzo sensowną cenę wynegocjować.
                                  Moje wrażenia z jakości obsługi i odbioru auta bardzo pozytywne. Kontakt od początku bezproblemowy, wysoka kultura, auto bez żadnych „niespodzianek”, wszystko ok. Sprzedawca nawet w czasie oglądania auta przeze mnie rzucił żartobliwie „to może miernik Pana przywiózł i będziemy sprawdzać” – oczywiście miernik miałem a pomiar grubości lakieru prawidłowy. Auto sprawuje się jak na razie bez problemowo.
                                  Mimo kilku negatywnych wpisów powyżej dla tego salonu (może konkurencja?) – ja mogę z czystym sumieniem polecić Wieliczkę.
                                  Pozdrawiam

                                  Komentarz

                                  • kc2ine
                                    Ambiente
                                    • 2012
                                    • 134

                                    #67
                                    sama dobra cena samochodu to nie wszystko niestety - wole ciut drozej zaplacic i nie miec pozniej niespodzianek niemilych. Kupujac auto z gazem ma sie do czynienia nie tylko z salonem sprzedazy ale rowniez z serwisem. Widzialem octavie z gazem przygotowana dla klienta w tym salonie w wieliczce i wskaznik poziomu gazu byl zainstalowany krzywo i w zlym miejscu co juz dla mnie dyskwalifikuje ten serwis.

                                    Komentarz

                                    • seba.79
                                      Drive
                                      • 2012
                                      • 75

                                      #68
                                      I bądź tu mądry...

                                      Komentarz

                                      • kazek103
                                        Rider
                                        • 2012
                                        • 351

                                        #69
                                        Też odbierałem samochód w salonie w Wieliczce , dwa tygodnie temu.
                                        W moim przypadku nie obyło się bez szkody transportowej w postaci rysy na tylnych drzwiach o której zostałem poinformowany i przesłano mi dokumentację foto.
                                        Pojechałem obejrzeć samochód , czego nie planowałem wcześniej, ryska mała ledwo widoczna po mojej akceptacji spolerowana w ramach zadość uczynienia serwis wywalczył dla mnie rekompensatę w wysokości prawie 1 tyś zł. Na pytanie czy nie było czegoś więcej sprzedawca służył nawet swoim miernikiem grubości lakieru ale nie skorzystałem.
                                        Jestem mile zaskoczony obsługą w tym salonie szczególnie po lekturze na tym forum odnośnie różnych wałków.
                                        Oczywiści cena była bardzo atrakcyjna , dla zainteresowanych namiary na solidnego sprzedawcę na pw.

                                        Komentarz

                                        • dargli
                                          Classic
                                          • 2012
                                          • 18

                                          #70
                                          Pod koniec lutego odbierałem O2 Tour 1.6 + LPG. Cena była bardzo dobra. Na auto czekałem 3 tygodnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do kontaktu i obsługi na miejscu.
                                          dargli

                                          Komentarz

                                          • westwi78
                                            RS
                                            • 2008
                                            • 2940

                                            #71
                                            Od Murawskiego w Wieliczce z daleka się trzymajcie...po ostatnich przygodach znajomych z kupionym tam nowym autem ODRADZAM.

                                            Komentarz

                                            • yogi_at_pozen
                                              Rider
                                              • 2011
                                              • 418

                                              #72
                                              Zamieszczone przez westwi78
                                              Od Murawskiego w Wieliczce z daleka się trzymajcie...po ostatnich przygodach znajomych z kupionym tam nowym autem ODRADZAM.
                                              a jakies konkrety Kolega moze podac? bo szczerze nie rozumiem:

                                              jesli bysmy rozmawiali o serwisie/blacharni/malowaniu to tu wiadomo, ze nic nie wiadomo i jednemu zrobia gorzej innemu lepiej bo nie ma dwoch takich samych awarii

                                              ale dlaczego, jesli mowimy o odbiorze nowego samochodu, sa tak skrajne opinie wobec jednego sprzedawcy? Znaczy sie jeden dostal samochod z pelnym bakiem za darmo a drugiemu nasrali na fotel?

                                              Skąd tak skrajne opinie? albo sprzedawca mial gorszy dzien (kazdemu sie zdazy czasem wstac lewą nogą) albo klient robił z igły widły?...

                                              Komentarz

                                              • kc2ine
                                                Ambiente
                                                • 2012
                                                • 134

                                                #73
                                                no wlasnie, jezeli juz krytykujemy to podajmy chociaz powod.

                                                Ja na korzysc Wieliczki to musze powiedziec ze oni staraja sie o klienta o wiele bardziej
                                                niz w Interauto w Krakowie. Sprzedawca dzwonil do mnie wiele razy, informowal, proponowal
                                                itp w przeciwienstwie do oboijetnej postawy z interauto - "chcesz to kupuj, nie to do widzenia"

                                                Komentarz

                                                • kazek103
                                                  Rider
                                                  • 2012
                                                  • 351

                                                  #74
                                                  Tak jak pisałem wcześniej odbiór i kontakt ze sprzedawcą z salonu w Wieliczce oceniam na plus. Samochód po przeglądzie zerowym czyściutki ,wszystkie płyny uzupełnione na maxa.
                                                  Super kontakt , chociaż oczekiwanie na samochód wydłużyło się znacznie , byłem informowany na bieżąco . I jeszcze moje odczucie odnośnie sprzedawcy na którego trafiłem , nie chciał mnie naciągnąć na większą kasę , kilka dodatków które zamówiłem w konfiguracji odradził jako mało przydatne i zbędne na które po prostu szkoda wydawać kasy , zresztą potwierdzone na forum.
                                                  Wpisy niektórych kolegów nie poparte faktami należy traktować jako działanie konkurencji :twisted:

                                                  Komentarz

                                                  • westwi78
                                                    RS
                                                    • 2008
                                                    • 2940

                                                    #75
                                                    W skrócie - sprzedali auto, w którym miała być szkoda transportowa i wymienione drzwi na nowe, a okazało się że cały bok był popier.... i cały bok był klepany.
                                                    I się tego wypierali na początku, teraz już przyznają się, ale dalej nie chcą tego załatwić jak powinni...

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...